opc_loader

Menu

PRE-ORDER Bewaarkist (meerdere designs)

Bestel je een bewaarkist dan wordt deze naar verwachting 26 juni verzonden.

Een stijlvolle manier om jouw hele verzameling haaraccessoires te bewaren! Je kent het misschien wel, een organizer vol haarspeldjes waar geen ruimte meer is voor nieuwe, of overal rondslingerende haarspeldjes en elastiekjes. Dat is nu verleden tijd met deze haaraccessoires bewaarkisten die je kunt personaliseren met naam. 

De bewaarkisten zijn exclusief ontworpen voor Made-Lief klanten en dus ook nergens anders met deze unieke print verkrijgbaar. Kies in het keuzemenu welke print je op de deksel wilt hebben (zie foto 4) en vergeet ook niet om later in het bestelproces een naam in te voeren.

De kisten hebben een afmeting van: L: 31,5 cm x B: 22,5 cm x H: 11 cm en een uitneembare laag voorzien van vier vakken waardoor je alles kunt organiseren. In het onderste deel van de kist kun je haarborstels, kammen en handige Haartools opbergen, of je gebruikt de ruimte natuurlijk voor nóg meer haaraccessoires ;). I’ts up to you!

 De bewaarkisten hebben een langere levertijd (houdt rekening met ongeveer 6-8 werkdagen) omdat ze zorgvuldig door een gespecialiseerd bedrijf worden gemaakt die expert zijn in het maken van een full print op hout, voor het mooiste resultaat!

Let op: op de afrekenpagina kun je de naam invoeren die op de kist mag komen. Het is mogelijk eventueel twee namen door te geven die samen op de deksel mogen komen. Bestel je meerdere dingen naast de bewaarkist, dan wordt je gehele bestelling in één keer geleverd zodra de kist bij mij binnen is. 

 

Let op! U kunt dit artikel personaliseren door middel van een tekst

Design bewaarkist

32,95

Uitverkocht